שיפוץ חנות

שם וטלפון וכבר חוזרים...

שיפוץ חנות  מקצועי מהיר יעיל ויפה  בהתאם לתוכניות האדריכליות משלב בתוכו לא מעט אתגרים של ביצוע עבודות ייחודיות בהתאם לעיצוב כל זאת יחד עם לו"ז צפוף של שכירות השטח של בעל העסק או "גרייס" שניתן  לצורך בצוע והשלמת העבודות.

לפני שיפוץ חנות צריך לבחון את "תנאי השטח" אם העבודה מתבצעת בקניונים מבנים ציבוריים או ברחובות ראשיים.

לנגישות, דרכי הגישה, שעות העבודה, האם ניתן לבצע גם בלילה, אופי התשתיות וכללי המקום וכו' תפקיד מכריע בזמן ביצוע העבודה כמוכן אופי החנות, האם מדובר בחנות מזון המצריכה בד"כ עבודות חשמל אינסטלציה ניקוזים ומטבחים תעשייתיים ותקניים וכו.

בבואנו לתת הצעת מחיר אנחנו מתחשבים בכלל הגורמים על מנת לתת לבעל החנות את הפרספקטיבה הנכונה מבחינת זמנים תוך כדי בצוע התוכניות מבחינה מקצועית והמראה ברמה הגבוהה ביותר.

צריך להיזהר מעבודות מהירות וזולות יתר על המידה, דבר העלול לעלות ביוקר בסופו של עניין כתוצאה מעבודה רשלנית תוך דילוג על שלבים  שתביא בסופו של דבר בהרבה מקרים לבזבוז זמן הוצאות השבתת החנות בזמן שהיא "צריכה לעבוד" וכן אף לנזק סבבתי אולי גם לחניות שכנות וכו

הבטחה לשיפוץ חנות בלוח זמנים מהיר מדי עלול להשלות ובסופו של דבר להביא לחוסר עמידה בו עוגמת נפש ומחלוקת מיותרות לכן חשוב מאוד התכנון המוקדם וחשוב לכל בעל חנות לשאול את השאלות הנכונות ולא "לסגור עיניים " ולהישען על "יהיה בסדר"

בצענו שיפוץ של עשרות חנויות ועבודות במבני ציבור תוך הצמדות ככל האפשר לדרשות הביצועיות יחד עם לוחות הזמנים, עבודות לילה וכו

בין לקוחתנו רשת ביג אפל פיצה בצענו  סניפים בקניונים :הראל, רמות ובית שמש וכן ברח יפו במרכז ירושלים  בצענו סניף של אינגליש קייק במבשרת ציון, בית קפה בבנייני האומה בירושלים חמסה וכסף בקניון בית שמש  עבודות במוזיאון המדע בירושלים ועוד רבים אחרים.

ממליצים עלינו ברשת – לקריאת כל ההמלצות לחץ כאן!
 כל ההמלצות הרשומות כאן אותנטיות ותוכלו לראות אותם ועוד הרבה המלצות מחיפוש בגוגל של "א.ע שיפוצים  ופיקוח" וגם בדף הפייסבוק ובמדרג. כמו כן כאן בעמוד המלצות וביקורות

 

Amit Aroas
Amit Aroas
06:11 17 Aug 22
עובד עשה לי שיפוץ לשרותים מקלחת. ואניסטלציה חדשהכל הבית ,ועשה את זה ברמה הגבוהה ביותר.מרגע הצעתהמחיר היה אפשר לראות שעובד בחור מאוד אמין וישר ומקצועי אפילו דברים שלא היה אמור לעשות ולא דברנועליהם תקן וסדר באהבה גדולהעזר ויעץ בכל דבר תמיד היה זמיןממליץ
Rica Gonen
Rica Gonen
19:38 15 Jan 21
עובד הוא איש אמין ביותר, מקצועי אחראי, הגון, ועושה עבודה נפלאה. אין צורך להמשיך לחפש איש שיפוץ. מצאת את עובד מצאת את הטוב ביותר. המשפץ של המדינה. איש המקצוע הכי טוב שפגשתי בחיי. בדק, חשב ותכנן לפני שהתחייב. הגדיר היטב למה מתחייב ולמה. קיים את כל ההתחייבויות בזמן ובצורה טובה בהרבה ממה שהבטיח. מושלם.
Blum Yedidia
Blum Yedidia
10:09 18 Nov 20
הוא מקצועי לגמרי. והמחירים שלו זולים!!עמד בזמנים שקבענו.איש עם לב!ענה לנו על כל השאלות בסבלנות, ומסביר איך הדברים עובדים. ומה הם כל האופציות האפשריות.הוא עשה עלי רושם ממש טוב!הוא הסכים לעשות לנו מחיר זול,יותר מארבע הצעות מחיר קודמות שהיו לנו!!!אני ממליץ בחום.
Sabato Hagit
Sabato Hagit
11:39 06 Mar 20
עבודות שיפוצים ברמה גבוהה, ביעילות ובמקצועיות, ובהתנהלות נעימה ומאירת פנים. גם לאחר סיום השיפוץ, תמיד יש כתובת לפניה ומענה מהיר ומדויק. מומלץ בחום רב!!
Bilhalev1947 Bilhalev1947
Bilhalev1947 Bilhalev1947
13:40 05 Mar 20
בעל מקצוע .תעודת מקצוע משרד העבודהאמין,מהיר בביצוע,מחירים סבירים,מקצועיות ישרמסביר את הבעייה בצורה מיקצועית ומבצע את התיקון בצורה מיקצועית .דיעקו בזמן,עומד בזמנים ולא מושל מעבר למה שסוכם.בקיצור אדם !!!!!בעל מקצוע!!!!!.כל המחאות שניתן עליוממליצה מאד.
לקריאת כל הביקורות
js_loader