שיפוץ חדר אמבטיה

שם וטלפון וכבר חוזרים...

לפני
לפני ריצוף וחיפוי
בתהליך חיפוי וריצוף
סיום חיפוי
לקראת סיום
אחרי
שקופית קודמת
שקופית הבאה

למה לבחור ב-א.ע שיפוצים ופיקוח – עובד חמד לשיפוץ חדר אמבטיה?

 • עובד חמד הבעלים של החברה מקפיד מאוד על השלבים והזמנים של כל שלב ושלב שכה חשובים כשמדובר בשיפוץ חדר אמבטיה: מבחנים למערכות צנרת חדשה מים וניקוז, שכבות איטום, זמני ייבוש ועד הפרטים הקטנים (לדוגמא ברזי שירות ניל לברזי פרח בארונות ולכיורים יהיו איכותיים כאלו שבבוא העת כאשר כעבור כמה שנים תרצו להחליף ברז יהיה ניתן לסגור ולהחליף ולא לנתק את המים לכל הדירה)
 • אחריות על העבודה (כמפורט מטה).
 • חברה בעלת ניסיון ומוניטין של למעלה מ 20 שנה
 • יכולות עיצוב ותיכנון. חסכון ביעוץ אדריכלי.
 • הקפדה על סדר וניקיון מופתי בדירה במהלך שיפוץ האמבטיה. התחשבות בצרכי הלקוח במהלך העבודה ועד סיומה. במיוחד בדירות מאוכלסות. ניקיון גם בשטחים המשותפים, למניעת סבל של השכנים ובעיות עם השכנים… 
 • פדנטיות – הקפדה על כל פרט ופרט – כל כך חשוב במיוחד כשמדובר בשיפוץ אמבטיה! (איטום, ניקוזים, הטיות ריצוף נכונות ועוד)
 • ביצוע שיפוץ עם חומרים תקניים בלבד
 • המלצות המלצות המלצות.. תחסכו לעצמכם עוגמת הנפש ולכו רק על שיפוצניק עם המלצות! תוכלו לקרוא ביקורות ברחבי האינטרנט, ולשמוע עלינו המלצות רבות.  

שיפוץ חדר אמבטיה – אחריות – אחריות – אחריות!

חשוב לשים לב לנושא האחריות! כל עבודות השיפוץ חייבות לקבל תקופת אחריות. בחוק מפורטות תקופות אחריות לעבודות צנרת וריצוף. על בעל המקצוע לחזור לבדוק ולתקן תוך פרק זמן סביר.

זמני אחריות לעבודות צנרת:

 • התקנת צנרת אחריות לשנתיים.
 • שקיעת מרצפות אחריות 3 שנים
 • אינסטלציה אחריות 3 שנים.


במרוצת השנים הפך חדר האמבטיה/ מקלחת למקום מפנק ומרגיע בו אנו מסיימים את היום שלנו, לוקחים מס' רגעים לעצמנו, מעין פסק זמן "מתלאות היום" עבודה, ילדים וכו ממש כמו בחופשה בבית מלון שחלק בלתי נפרד ממנה היא חדר רחצה מפנק ומרגיע, כך אנחנו רוצים לברוח לחופש קטן אצלנו בבית.

שיפוץ זול ומהיר, האמנם?

בבואנו לשפץ חדר אמבטיה אנו רוצים לעשות זאת בזול, במהירות ושהתוצאה תהיה 5 כוכבים. כאשר שיפוץ חדר אמבטיה הינו כחלק משיפוץ דירה כללי, זמן השיפוץ ספציפית לאמבטיה הוא פחות מהותי, בעלי הדירה אינם גרים בתקופה זאת בבית ותהליכי העבודה שדורש שיפוץ שכזה נטמעים בתוך העבודה הכללית וברוב המקרים יהיה תכנון של אדריכל או מעצב פנים של כלל הבית ובתוך כך גם חדרי הרחצה.

דברים אלו יאפשרו ביתר קלות עבודה תקנית איכותית ויפה בסיום שתענה על
הדרישות.

הסיפור הינו שונה לגמרי בבואנו לשפץ חדר או חדרי רחצה בבית אשר
מתגוררים בו, במצב כזה אנחנו רוצים שהעבודה תסתיים מהר ככל האפשר , כמה שפחות
ליכלוך ובלאגן ובעלות נמוכה וכן לקבל את האמבטיה חדר רחצה המפנקים נקיים וחדשים לפי טעמנו.

רבים מאתנו לא ישתמשו בתכנון אדריכלי או עיצובי כדי לחסוך בתקציב, זהו דבר מקובל ובעל מקצוע טוב ידע לתכנן ברוב המקרים יחד אתכם חדר רחצה שייתן מענה לרצונותיכם.

מדוע להימנע משיפוץ מהיר של חדר אמבטיה?

"חדר אמבטיה קומפלט ב3 ימים במחיר ללא תחרות" "שיפוץ חדר אמבטיה במחיר הנמוך ביותר" – במהלך השנים נתקלתי בלא מעט הבטחות שווא פרסומיות  כגון אלו ובלא מעט אנשים שנפלו למלכודת הדבש הזאת. לא זו בלבד שהזול עלה ביוקר, אלא היה לזה השלכות על הנפש, מתיחויות בין בני הזוג, אכזבה וחוסר רוגע. לא פעם נדרשתי לבצע עבודות חוזרות לאותם אנשים ועם השנים שמעתי כל כך הרבה סיפורים כאלו ואנשים שאיבדו אמון בבעלי מקצוע ונהיו סקפטיים כבר באופן גורף לכולם, עד שלא הוכח אחרת (:

כאשר בוחרים שיפוצניק ומקבלים הצעות מחיר שימו  להבטחות לעבודה מהירה יתר על המידה, יקצרו תהליכי עבודה ויתבצעו תהליכים לא תקניים הגורמים אשר מביאים לתקלות שונות ואפילו לחזרה על העבודה. זכרו את הפתגם "הזול עולה יקר" בסופו של דבר. עבודה זולה מאוד ומהירה =  סיכון למפח נפש ועלויות גבוהות.

צריך להבין שהמצב היחיד בו ניתן לעמוד בזמן שיפוץ אמבטיה שכזה הינו כשכל נקודות המים -אסלה, כיור, מקלחת, אמבטיה, נשארים במקומם ובאותו הרכב כפי שהיו לדוגמא, אגנית במקום אגנית, אמבטיה במקום אמבטיה וכדו..

בנוסף, הריצוף והחיפוי מוחלפים ללא נגיעה באיטום שמתחת וללא הזזה של
נקודת ניקוז ומים. במצב כזה נקבל  חידוש של המצב הקיים.

בבואנו לשנות מיקום מקלחת או מיקום אמבטיה או כמו בהרבה מקרים לעשות
מקלחת במקום אמבטיה ולהיפך, או לשנות אסלה תלויה במקום ריצפתית, העבודה כאן כבר תדרוש פירוק ושינוי של מערכות מים וניקוז וכן עבודות איטום לפי התקן כמו גם מבחנים
למערכות המים והניקוז שבוצעו. לדוגמא, עבודת איטום תקנית תדרוש לעשות שכבות איטום
בהפרש של 24 שעות לפי הוראות היצרן ועד ליבוש מלא, כבר כאן יש תהליך של יומיים !!!

דילוג על תהליכים אלו עלול לגרום לנזילות בתקרת השכנים בבתים משותפים
,לסכסוכים מיותרים חזרה על כל תהליך העבודה כמעט מחדש וכן אפילו לתביעות משפטיות!

דוגמא שכיחה בהזזות נקודת מים ובמקרה של הארכת צנרת "פקס"
קיימת נטייה לבצע מחבר בין צינורות –לא תקני, שיישאר מתחת לריצוף במקום לבצע צינור
חדש מהמחלק לנקודה הרצויה לפי התקן. במידה ותהיה נזילה בחיבור שכזה אפילו קטנה
ומכיוון שהוא סמוי מן העין נזילה זאת תתגלה ככתם רטיבות בדירת השכנים מלמטה או
בקומה מתחת במידה ויש 2 קומות והתיקון יצריך שבירת ריצוף ואו חיפוי כדגי לגשת
לתיקון ובמידה ואין לנו רזרבות ריצוף כדוגמת הקיים בסופו של עניין החלפת ריצוף
כללית בחדר האמבטיה.

כל שיפוץ מתחיל התכנון

בא.ע שיפוצים ופיקוח העבודה מתחילה בתכנון, בניית תקציב ויחד עם הלקוח נקבעים המיקומים של המקלחת, אסלה, כיור וכו גם לפי המגבלות הקיימות מבחינה ביצועית לדוגמא צינורות ביוב ראשיים בבניינים משותפים והצמדות לתקציב הלקוח. כל זאת תוך הצמדות להצעת המחיר המקורית ומניעת תוספות ככל האפשר.

ברוב המקרים הלקוח הוא זה שבוחר וקונה את החומר הלבן, קריא, אריחים,
ריצוף, אסלות ברזים – כל אחד לפי טעמו ומאיפה שהוא רוצה.

(שימו לב, קבלנים המציעים לספק את החומר הלבן
בד"כ נמצא שהם "גוזרים עלינו קופון")

כל החומר הלבן צריך להיות מסופק ביום הראשון לעבודה, כך נמנעים
עיכובים במהלך העבודה הקשורים לאספקה. היום הראשון מוקצב בד"כ לעבודות הריסה,
פירוק ופינוי.

חדרי אמבטיה - פרויקטים אחרונים

ממליצים עלינו ברשת – לקריאת כל ההמלצות לחץ כאן!
 כל ההמלצות הרשומות כאן אותנטיות ותוכלו לראות אותם ועוד הרבה המלצות מחיפוש בגוגל של "א.ע שיפוצים  ופיקוח" וגם בדף הפייסבוק ובמדרג. כמו כן כאן בעמוד המלצות וביקורות

 

Amit Aroas
Amit Aroas
06:11 17 Aug 22
עובד עשה לי שיפוץ לשרותים מקלחת. ואניסטלציה חדשהכל הבית ,ועשה את זה ברמה הגבוהה ביותר.מרגע הצעתהמחיר היה אפשר לראות שעובד בחור מאוד אמין וישר ומקצועי אפילו דברים שלא היה אמור לעשות ולא דברנועליהם תקן וסדר באהבה גדולהעזר ויעץ בכל דבר תמיד היה זמיןממליץ
Rica Gonen
Rica Gonen
19:38 15 Jan 21
עובד הוא איש אמין ביותר, מקצועי אחראי, הגון, ועושה עבודה נפלאה. אין צורך להמשיך לחפש איש שיפוץ. מצאת את עובד מצאת את הטוב ביותר. המשפץ של המדינה. איש המקצוע הכי טוב שפגשתי בחיי. בדק, חשב ותכנן לפני שהתחייב. הגדיר היטב למה מתחייב ולמה. קיים את כל ההתחייבויות בזמן ובצורה טובה בהרבה ממה שהבטיח. מושלם.
Blum Yedidia
Blum Yedidia
10:09 18 Nov 20
הוא מקצועי לגמרי. והמחירים שלו זולים!!עמד בזמנים שקבענו.איש עם לב!ענה לנו על כל השאלות בסבלנות, ומסביר איך הדברים עובדים. ומה הם כל האופציות האפשריות.הוא עשה עלי רושם ממש טוב!הוא הסכים לעשות לנו מחיר זול,יותר מארבע הצעות מחיר קודמות שהיו לנו!!!אני ממליץ בחום.
Sabato Hagit
Sabato Hagit
11:39 06 Mar 20
עבודות שיפוצים ברמה גבוהה, ביעילות ובמקצועיות, ובהתנהלות נעימה ומאירת פנים. גם לאחר סיום השיפוץ, תמיד יש כתובת לפניה ומענה מהיר ומדויק. מומלץ בחום רב!!
Bilhalev1947 Bilhalev1947
Bilhalev1947 Bilhalev1947
13:40 05 Mar 20
בעל מקצוע .תעודת מקצוע משרד העבודהאמין,מהיר בביצוע,מחירים סבירים,מקצועיות ישרמסביר את הבעייה בצורה מיקצועית ומבצע את התיקון בצורה מיקצועית .דיעקו בזמן,עומד בזמנים ולא מושל מעבר למה שסוכם.בקיצור אדם !!!!!בעל מקצוע!!!!!.כל המחאות שניתן עליוממליצה מאד.
לקריאת כל הביקורות
js_loader