שיפוץ חדר אמבטיה

במרוצת השנים הפך חדר האמבטיה/ מקלחת למקום מפנק ומרגיע בו אנו מסיימים את היום שלנו, לוקחים מס' רגעים לעצמנו, מעין פסק זמן "מתלאות היום" עבודה,ילדים וכו ממש כמו בחופשה בבית מלון שחלק בלתי נפרד ממנה היא חדר רחצה מפנק ומרגיע, כך אנחנו רוצים לברוח לחופש קטן אצלנו בבית.

בבואנו לשפץ חדר אמבטיה אנו רוצים לעשות זאת בזול, במהירות ושהתוצאה תהיה 5 כוכבים.

כאשר שיפוץ חדר אמבטיה הינו כחלק משיפוץ דירה כללי, זמן השיפוץ ספציפית לאמבטיה הוא פחות מהותי, בעלי הדירה אינם גרים בתקופה זאת בבית ותהליכי העבודה שדורש שיפוץ שכזה נטמעים בתוך העבודה הכללית וברוב המקרים יהיה תכנון של אדריכל או מעצב פנים של כלל הבית ובתוך כך גם חדרי הרחצה.

דברים אלו יאפשרו ביתר קלות עבודה תקנית איכותית ויפה בסיום שתענה על הדרישות.

הסיפור הינו שונה לגמרי בבואנו לשפץ חדר או חדרי רחצה בבית אשר מתגוררים בו, במצב כזה אנחנו רוצים שהעבודה תסתיים מהר ככל האפשר , כמה שפחות ליכלוך ובלאגן ובעלות נמוכה וכן לקבל את האמבטיה חדר רחצה המפנקים נקיים וחדשים לפי טעמנו.

רבים מאתנו לא ישתמשו בתכנון אדריכלי או עיצובי כדי לחסוך בתקציב, זהו דבר מקובל ובעל מקצוע טוב ידע לתכנן ברוב המקרים יחד אתכם חדר רחצה שייתן מענה לרצונותיכם.

"חדר אמבטיה קומפלט ב3 ימים במחיר ללא תחרות" "שיפוץ חדר אמבטיה במחיר הנמוך ביותר" – במהלך השנים נתקלתי בלא מעט הבטחות שווה פרסומיות  כגון אלו ובלא מעט אנשים שנפלו למלכודת הדבש הזאת. לא זו בלבד שהזול עלה ביוקר, אלא היה לזה השלכות על הנפש, מתיחויות בין בני הזוג, אכזבה וחוסר רוגע. לא פעם נדרשתי לבצע עבודות חוזרות לאותם אנשים ועם השנים שמעתי כל כך הרבה סיפורים כאלו ואנשים שאיבדו אמון בבעלי מקצוע ונהיו סקפטיים כבר באופן גורף לכולם, עד שלא הוכח אחרת (:

בחירת שיפוצניק….המלצות המלצות המלצות.. תחסכו את עוגמת הנפש ולכו רק על שיפוצניק עם המלצות! כאשר בוחרים שיפוצניק ומקבלים הצעות מחיר שימו  להבטחות לעבודה מהירה יתר על המידה, יקצרו תהליכי עבודה ויתבצעו תהליכים לא תקניים הגורמים אשר מביאים לתקלות שונות ואפילו לחזרה על העבודה.

זכרו את הפתגם "הזול עולה יקר" בסופו של דבר. עבודה זולה מאוד ומהירה =  סיכון למפח נפש ועלויות גבוהות.

צריך להבין שהמצב היחיד בו ניתן לעמוד בזמן שיפוץ אמבטיה שכזה הינו כשכל נקודות המים -אסלה, כיור,מקלחת,אמבטיה, נשארים במקומם ובאותו הרכב כפי שהיו לדוגמא, אגנית במקום אגנית, אמבטיה במקום אמבטיה וכדו..

בנוסף, הריצוף והחיפוי מוחלפים ללא נגיעה באיטום שמתחת וללא הזזה של נקודת ניקוז ומים. במצב כזה נקבל  חידוש של המצב הקיים.

בבואנו לשנות מיקום מקלחת או מיקום אמבטיה או כמו בהרבה מקרים לעשות מקלחת במקום אמבטיה ולהיפך, או לשנות אסלה תלויה במקום ריצפתית, העבודה כאן כבר תדרוש פירוק ושינוי של מערכות מים וניקוז וכן עבודות איטום לפי התקן כמו גם מבחנים למערכות המים והניקוז שבוצעו. לדוגמא, עבודת איטום תקנית תדרוש לעשות שכבות איטום בהפרש של 24 שעות לפי הוראות היצרן ועד ליבוש מלא, כבר כאן יש תהליך של יומיים !!!

דילוג על תהליכים אלו עלול לגרום לנזילות בתקרת השכנים בבתים משותפים ,לסכסוכים מיותרים חזרה על כל תהליך העבודה כמעט מחדש וכן אפילו לתביעות משפטיות!

דוגמא שכיחה בהזזות נקודת מים ובמקרה של הארכת צנרת "פקס" קיימת נטייה לבצע מחבר בין צינורות –לא תקני, שיישאר מתחת לריצוף במקום לבצע צינור חדש מהמחלק לנקודה הרצויה לפי התקן. במידה ותהיה נזילה בחיבור שכזה אפילו קטנה ומכיוון שהוא סמוי מן העין נזילה זאת תתגלה ככתם רטיבות בדירת השכנים מלמטה או בקומה מתחת במידה ויש 2 קומות והתיקון יצריך שבירת ריצוף ואו חיפוי כדגי לגשת לתיקון ובמידה ואין לנו רזרבות ריצוף כדוגמת הקיים בסופו של עניין החלפת ריצוף כללית בחדר האמבטיה.

בא.ע אחזקות ושיפוצים העבודה מתחילה בתכנון, בניית תקציב ויחד עם הלקוח נקבעים המיקומים של המקלחת, אסלה, כיור וכו גם לפי המגבלות הקיימות מבחינה ביצועית לדוגמא צינורות ביוב ראשיים בבניינים משותפים והצמדות לתקציב הלקוח. כל זאת תוך הצמדות להצעת המחיר המקורית ומניעת תוספות ככל האפשר.

שמירה על סדר וניקיון מופתי במהלך השיפוץ, במיוחד בדירות מאוכלסות, מתוך התחשבות בצרכי הלקוח במהלך העבודה ועד סיומה.

ברוב המקרים הלקוח הוא זה שבוחר וקונה את החומר הלבן, קריא, אריחים, ריצוף, אסלות ברזים – כל אחד לפי טעמו ומאיפה שהוא רוצה.

(שימו לב, קבלנים המציעים לספק את החומר הלבן בד"כ נמצא שהם "גוזרים עלינו קופון")

כל החומר הלבן צריך להיות מסופק ביום הראשון לעבודה, כך נמנעים עיכובים במהלך העבודה הקשורים לאספקה. היום הראשון מוקצב בד"כ לעבודות הריסה, פירוק ופינוי.

הצוות שלנו: עבודתנו מתבצעות אך ורק ע"י צוות מקצועי ומיומן בתחום, ולא פחות חשוב בעלי מקצוע נוחים ואמינים.

חשוב לדעת, בשיפוץ אמבטיה יש להקפיד על כל פרט ופרט. לבצע את העבודה עם חומרים תקניים בלבד, להקפיד על כל זמני תהליך העבודה הנדרשים – מבחנים למערכות צנרת חדשה מים וניקוז, שכבות איטום, זמני ייבוש ועד הפרטים הקטנים (לדוגמא ברזי שירות "ניל" לברזי פרח בארונות ולכיורים יהיו איכותיים כאלו שבבוא העת כאשר כעבור כמה שנים תרצו להחליף ברז יהיה ניתן לסגור ולהחליף ולא לנתק את המים לכל הדירה) .

אחריות

חשוב לכן לשים לב לנושא האחריות. על כל העבודות חייבים לקבל תקופת אחריות לפי חוק (מפורט מטה) ועל בעל המקצוע שבחרתם לחזור במידה והתגלו ליקויים ולתקן תוך פרק זמן סביר.

זמני אחריות לעבודות צנרת:

  • התקנת צנרת אחריות לשנתיים.
  • שקיעת מרצפות אחריות 3 שנים
  • אינסטלציה אחריות 3 שנים.

השאירו טלפון ונחזור אליכם בהקדם :)

חגית סבטו
חגית סבטו
לקוחה מרוצה - שיפוץ כללי
קרא עוד
מההתחלה ועד הסוף שירות ברמה הכי גבוהה שיש, אדיב, מקצועי, אמין. אין ספק שזה הבעל מקצוע שאיתו הייתם רוצים לעבוד! מומלץ בחום! תודה רבה רבה!!!
הילה בינימיני
הילה בינימיני
לקוחה ממליצה - שיפוץ דירה
קרא עוד
עובד עשה את עבודת השיפוץ בדירה שלנו, במקצועיות , יסודיות ושירות מדהים!! ממליצים בחום!!!
ג'ודי הייסטן
ג'ודי הייסטן
שיפוצים בית וגן ירושלים
קרא עוד
I can’t say enough wonderful things about Ovad and his team. Ovad has worked with our family for many years. While being responsible for our multi unit family estate, Ovad was consistently reliable, honest, hard working and professional. I would recommend his company to anyone who is looking for a total pro that can be counted upon to handle any job!
יוסי זהר
יוסי זהר
שיפוץ חדר אמבטיה
קרא עוד
מקצועי ואכפתי. לא הולך עד שהעבודה לא הושלמה. בקיצור מילה זה מילה צריך עוד כמה כאלו בישראל, ממני בהצלחה
שבתאי סבטו
שבתאי סבטו
לקוח ממליץ - שיפוץ כללי
קרא עוד
מוסר עבודה גבוה אמין ומנוסה מקצועי , י ש ר, איכות ביצוע גבוהה . אחראי והגון.
אפי מורדוב
אפי מורדוב
לקוח ממליץ -ריצוף וחדר אמבטיה
קרא עוד
איש מקצוע יוצא מן הכלל! רואה את טובת הלקוח עם המון ניסיון וסבלנות.
אבי כהן
אבי כהן
לקוח ממליץ - שיפוץ בית
קרא עוד
איש עבודה מנוסה ומיומן, חרוץ ואמין מאוד ומעל לכל עומד בלוחות זמנים שהתחייב עליהם.
דן שטיינר
דן שטיינר
לקוח ממליץ - שיפוץ בית
קרא עוד
בעל מקצוע מהמעולים שיש... אמין, קפדן ועומד בלוחות הזמנים
צופיה שמעוני
צופיה שמעוני
לקוחה ממליצה - חדר אמבטיה
קרא עוד
חכם, אמין, מהיר עם ❤ זהב ממש! מומלץ בחום!
הקודם
הבא