שיפוץ דירה

שיפוץ דירה מוצלח מתחיל בתכנון טוב המציב את המטרות והשאיפות,כיצד אנחנו רוצים שהבית שלנו יראה תוך כדי מענה על הדרישות הפרקטיות,המראה שאנחנו רוצים כל זאת בהתאם לתקציב.

אנחנו רוצים להשיג את המרב,עבודה יסודית וטובה וכן שזה יהיה גם במחיר הטוב ביותר שאנחנו יכולים להשיג.

בהרבה מיקרים נשתמש בתכנית אדריכלית /עיצוב פנים לפי הצורך. ולאחר שהגענו לתכנית הרצויה מומלץ לבקש מהמתכנן בנוסף לתוכניות "כתב כמויות" כך נוכל לקבל הצעות מחיר מקבלני שיפוצים מומלצים ולהשוות בינם,וכל זאת במטרה ובהבנה שהמחיר שנקבל יהיה לאותה עבודה הן מבחינת המחיר והן מבחינת לוחות זמנים וכן תוכנית כזאת שתראה את סוף העבודה תוך הימנעות מתוספות בלתי צפויות חריגה בתקציב ובלו"ז.

השוואה זאת תסיע בידכם בכדי למנוע "גזירת קופונים" על ידי המתכנן בהמלצתו על בעל מקצוע שהוא "עובד איתו" וכן במידה ויש ליווי ע"י אותו מתכנן או פיקוח על העבודה אז יעשה את עבודתו נאמנה.

כאשר אני מדבר על שיפוץ דירה הכוונה היא לשיפוץ כללי משמעותי שמשנה את פני הבית הקיים ומתאים אותו לצרכים ולמראה אותו אנחנו מבקשים.

שיפוץ כזה יכלול בדרך כלל הריסת קירות,שינויי פתחים,סידור חדרים,עבודות אינסטלציה וחשמל,עבודות גבס לפי הצורך,אלומיניום,עץ,הכנה למטבח חדש,ריצופים,חדרי אמבטיה,ריצופים חיפויים טיח ,שפכטל צבע וכו

שיפוצים כאלו בד"כ מתבצעים כאשר קונים דירה חדשה מקבלן או מיד שנייה והבית פנוי וריק מרהוט וכו וניתן לעבוד בחופשיות תוך ניצול מרבי של הזמו לצורך ביצוע העבודות השונות.

במצב שהדירה מאוכלסת אני תמיד אמליץ לבעלי הדירה לפנותה,להעביר רהטים לאחסון ולעבור לדיור חלופי,על מנת להימנע מעוגמת נפש הכרוכה בשיפוץ מאסיבי על כל המשתמע מכך כאשר מתגוררים בדירה דבר אשר בד"כ יגרום להארכה משמעותית בזמן העבודה ואף לפשרות במה מבצעים בגלל המגבלות של אנשים שגרים לדוגמא :אחסון רהיטים בחדרים והעברתם מחדר לחדר ישנה כמובן הסכנה לתאונות מפני שהדירה הופכת לשטח עבודה וכו וכו,

עבודות כגון שיפוץ חלקי בדירה כמו מטבח וסלון או חדרי רחצה ובמיוחד כאשר יש חלוקה לקומות בדירה:חדרי שינה במפלס אחד וסלון מטבח במפלס שני,ניתן לבצע כאשר הבית מאוכלס כמובן תוך שמירה והגנה על רהיטים סדר ניקיון ובטיחות ככל האפשר.

עוד דבר שצריך לתת את הדעת עליו בתכנון היא לוודא שהקבלן המבצע ישמור ויגן על המרחב הציבורי במיוחד בבניינים משותפים דברים כגון הגנה על מעליות ניקיון השטח הציבורי במהלך ובסוף יום עבודה,הצבת מכולות לפינוי פסולת באופן בטיחותי ועבודה בשעות העבודה המקובלות לפי החוק.

חוסר תכנון כאן עלול לגרום לעוגמת נפש,סכסוך מיותר עם שכנים ובסופו של דבר לאווירה לא נעימה שנעבור לבית החדש.

מה הן שעות העבודה המקובלות לשיפוץ?

 בימי חול מותר לבצע שיפוצים בבנין מגורים בין השעות 07:00 ל- 20:00, בערבי חג ובימי שישי שעות השיפוצים המותרים הם בין השעה 07:00 ל- 17:00 בלבד. ישנה תקנה נוספת המגבילה שימוש במכונות לצרכי בניה בין השעות 07:00-19:00 ובימי שישי וערבי חג עד 15:00. בחג ובשבת חל איסור על שיפוץ בכלל. את התקנות המלאות ניתן למצוא בפירוט באתר המשרד לאיכות הסביבה תחת הנושא " רעש". במידה ויש חריגה יש לפנות למשטרת ישראל ולא לשום גורם אחר.

אנו מתמחים בשיפוצים כללים

בעבודה אנחנו מקפידים על הנחת התשתיות מהחומרים הטובים ביותר אינסטלציה חשמל איטום והעבודה מתבצעת במקצועיות ומתוך ידיעה של מתן אחריות לכל המתבצע.

רמת הגימור בעבודה שלנו הינה מהגבוהות ביותר וכל זאת תוך שמירה על תקציב הלקוח,עמידה בלוחות זמנים והימנעות מתוספות ככל הניתן דבר זה הוא נר לרגלנו!

אנו מקפידים בעבודה על סדר וניקיון הן בשטח העבודה והן במרחבים הציבוריים.

לראשותנו בעלי מקצוע מן השורה הראשונה המוסמכים כל אחד בתחומו.

מעבר לבעלי מקצוע טובים  אנשינו הם בעלי יחסי אנוש טובים ונוחים לסביבתם והכי חשוב זה שאנחנו בצד של הלקוחות וההצלחה ושביעות הרצון שלהם היא בסוף גם ההצלחה שלנו ההצלחה משותפת לנו וללקוחות ואין לקוח יותר מרוצה מזה השמח בביתו.

השאירו טלפון ונחזור אליכם בהקדם :)

חגית סבטו
חגית סבטו
לקוחה מרוצה - שיפוץ כללי
קרא עוד
מההתחלה ועד הסוף שירות ברמה הכי גבוהה שיש, אדיב, מקצועי, אמין. אין ספק שזה הבעל מקצוע שאיתו הייתם רוצים לעבוד! מומלץ בחום! תודה רבה רבה!!!
הילה בינימיני
הילה בינימיני
לקוחה ממליצה - שיפוץ דירה
קרא עוד
עובד עשה את עבודת השיפוץ בדירה שלנו, במקצועיות , יסודיות ושירות מדהים!! ממליצים בחום!!!
ג'ודי הייסטן
ג'ודי הייסטן
שיפוצים בית וגן ירושלים
קרא עוד
I can’t say enough wonderful things about Ovad and his team. Ovad has worked with our family for many years. While being responsible for our multi unit family estate, Ovad was consistently reliable, honest, hard working and professional. I would recommend his company to anyone who is looking for a total pro that can be counted upon to handle any job!
יוסי זהר
יוסי זהר
שיפוץ חדר אמבטיה
קרא עוד
מקצועי ואכפתי. לא הולך עד שהעבודה לא הושלמה. בקיצור מילה זה מילה צריך עוד כמה כאלו בישראל, ממני בהצלחה
שבתאי סבטו
שבתאי סבטו
לקוח ממליץ - שיפוץ כללי
קרא עוד
מוסר עבודה גבוה אמין ומנוסה מקצועי , י ש ר, איכות ביצוע גבוהה . אחראי והגון.
אפי מורדוב
אפי מורדוב
לקוח ממליץ -ריצוף וחדר אמבטיה
קרא עוד
איש מקצוע יוצא מן הכלל! רואה את טובת הלקוח עם המון ניסיון וסבלנות.
אבי כהן
אבי כהן
לקוח ממליץ - שיפוץ בית
קרא עוד
איש עבודה מנוסה ומיומן, חרוץ ואמין מאוד ומעל לכל עומד בלוחות זמנים שהתחייב עליהם.
דן שטיינר
דן שטיינר
לקוח ממליץ - שיפוץ בית
קרא עוד
בעל מקצוע מהמעולים שיש... אמין, קפדן ועומד בלוחות הזמנים
צופיה שמעוני
צופיה שמעוני
לקוחה ממליצה - חדר אמבטיה
קרא עוד
חכם, אמין, מהיר עם ❤ זהב ממש! מומלץ בחום!
הקודם
הבא