שיפוץ דירה

שם וטלפון וכבר חוזרים...

שיפוץ דירה מוצלח מתחיל בתכנון טוב המציב את המטרות והשאיפות,כיצד אנחנו רוצים שהבית שלנו יראה תוך כדי מענה על הדרישות הפרקטיות,המראה שאנחנו רוצים כל זאת בהתאם לתקציב.

אנחנו רוצים להשיג את המרב,עבודה יסודית וטובה וכן שזה יהיה גם במחיר הטוב ביותר שאנחנו יכולים להשיג.

בהרבה מיקרים נשתמש בתכנית אדריכלית /עיצוב פנים לפי הצורך. ולאחר שהגענו לתכנית הרצויה מומלץ לבקש מהמתכנן בנוסף לתוכניות "כתב כמויות" כך נוכל לקבל הצעות מחיר מקבלני שיפוצים מומלצים ולהשוות בינם,וכל זאת במטרה ובהבנה שהמחיר שנקבל יהיה לאותה עבודה הן מבחינת המחיר והן מבחינת לוחות זמנים וכן תוכנית כזאת שתראה את סוף העבודה תוך הימנעות מתוספות בלתי צפויות חריגה בתקציב ובלו"ז.

השוואה זאת תסיע בידכם בכדי למנוע "גזירת קופונים" על ידי המתכנן בהמלצתו על בעל מקצוע שהוא "עובד איתו" וכן במידה ויש ליווי ע"י אותו מתכנן או פיקוח על העבודה אז יעשה את עבודתו נאמנה.

כאשר אני מדבר על שיפוץ דירה הכוונה היא לשיפוץ כללי משמעותי שמשנה את פני הבית הקיים ומתאים אותו לצרכים ולמראה אותו אנחנו מבקשים.

שיפוץ כזה יכלול בדרך כלל הריסת קירות,שינויי פתחים,סידור חדרים,עבודות אינסטלציה וחשמל,עבודות גבס לפי הצורך,אלומיניום,עץ,הכנה למטבח חדש,ריצופים,חדרי אמבטיה,ריצופים חיפויים טיח ,שפכטל צבע וכו

שיפוצים כאלו בד"כ מתבצעים כאשר קונים דירה חדשה מקבלן או מיד שנייה והבית פנוי וריק מרהוט וכו וניתן לעבוד בחופשיות תוך ניצול מרבי של הזמו לצורך ביצוע העבודות השונות.

במצב שהדירה מאוכלסת אני תמיד אמליץ לבעלי הדירה לפנותה,להעביר רהטים לאחסון ולעבור לדיור חלופי,על מנת להימנע מעוגמת נפש הכרוכה בשיפוץ מאסיבי על כל המשתמע מכך כאשר מתגוררים בדירה דבר אשר בד"כ יגרום להארכה משמעותית בזמן העבודה ואף לפשרות במה מבצעים בגלל המגבלות של אנשים שגרים לדוגמא :אחסון רהיטים בחדרים והעברתם מחדר לחדר ישנה כמובן הסכנה לתאונות מפני שהדירה הופכת לשטח עבודה וכו וכו,

עבודות כגון שיפוץ חלקי בדירה כמו מטבח וסלון או חדרי רחצה ובמיוחד כאשר יש חלוקה לקומות בדירה:חדרי שינה במפלס אחד וסלון מטבח במפלס שני,ניתן לבצע כאשר הבית מאוכלס כמובן תוך שמירה והגנה על רהיטים סדר ניקיון ובטיחות ככל האפשר.

עוד דבר שצריך לתת את הדעת עליו בתכנון היא לוודא שהקבלן המבצע ישמור ויגן על המרחב הציבורי במיוחד בבניינים משותפים דברים כגון הגנה על מעליות ניקיון השטח הציבורי במהלך ובסוף יום עבודה,הצבת מכולות לפינוי פסולת באופן בטיחותי ועבודה בשעות העבודה המקובלות לפי החוק.

חוסר תכנון כאן עלול לגרום לעוגמת נפש,סכסוך מיותר עם שכנים ובסופו של דבר לאווירה לא נעימה שנעבור לבית החדש.

מה הן שעות העבודה המקובלות לשיפוץ?

 בימי חול מותר לבצע שיפוצים בבנין מגורים בין השעות 07:00 ל- 20:00, בערבי חג ובימי שישי שעות השיפוצים המותרים הם בין השעה 07:00 ל- 17:00 בלבד. ישנה תקנה נוספת המגבילה שימוש במכונות לצרכי בניה בין השעות 07:00-19:00 ובימי שישי וערבי חג עד 15:00. בחג ובשבת חל איסור על שיפוץ בכלל. את התקנות המלאות ניתן למצוא בפירוט באתר המשרד לאיכות הסביבה תחת הנושא " רעש". במידה ויש חריגה יש לפנות למשטרת ישראל ולא לשום גורם אחר.

אנו מתמחים בשיפוצים כללים

בעבודה אנחנו מקפידים על הנחת התשתיות מהחומרים הטובים ביותר אינסטלציה חשמל איטום והעבודה מתבצעת במקצועיות ומתוך ידיעה של מתן אחריות לכל המתבצע.

רמת הגימור בעבודה שלנו הינה מהגבוהות ביותר וכל זאת תוך שמירה על תקציב הלקוח,עמידה בלוחות זמנים והימנעות מתוספות ככל הניתן דבר זה הוא נר לרגלנו!

אנו מקפידים בעבודה על סדר וניקיון הן בשטח העבודה והן במרחבים הציבוריים.

לראשותנו בעלי מקצוע מן השורה הראשונה המוסמכים כל אחד בתחומו.

מעבר לבעלי מקצוע טובים  אנשינו הם בעלי יחסי אנוש טובים ונוחים לסביבתם והכי חשוב זה שאנחנו בצד של הלקוחות וההצלחה ושביעות הרצון שלהם היא בסוף גם ההצלחה שלנו ההצלחה משותפת לנו וללקוחות ואין לקוח יותר מרוצה מזה השמח בביתו.

ממליצים עלינו ברשת – לקריאת כל ההמלצות לחץ כאן!
 כל ההמלצות הרשומות כאן אותנטיות ותוכלו לראות אותם ועוד הרבה המלצות מחיפוש בגוגל של "א.ע שיפוצים  ופיקוח" וגם בדף הפייסבוק ובמדרג. כמו כן כאן בעמוד המלצות וביקורות

 

Amit Aroas
Amit Aroas
06:11 17 Aug 22
עובד עשה לי שיפוץ לשרותים מקלחת. ואניסטלציה חדשהכל הבית ,ועשה את זה ברמה הגבוהה ביותר.מרגע הצעתהמחיר היה אפשר לראות שעובד בחור מאוד אמין וישר ומקצועי אפילו דברים שלא היה אמור לעשות ולא דברנועליהם תקן וסדר באהבה גדולהעזר ויעץ בכל דבר תמיד היה זמיןממליץ
Rica Gonen
Rica Gonen
19:38 15 Jan 21
עובד הוא איש אמין ביותר, מקצועי אחראי, הגון, ועושה עבודה נפלאה. אין צורך להמשיך לחפש איש שיפוץ. מצאת את עובד מצאת את הטוב ביותר. המשפץ של המדינה. איש המקצוע הכי טוב שפגשתי בחיי. בדק, חשב ותכנן לפני שהתחייב. הגדיר היטב למה מתחייב ולמה. קיים את כל ההתחייבויות בזמן ובצורה טובה בהרבה ממה שהבטיח. מושלם.
Blum Yedidia
Blum Yedidia
10:09 18 Nov 20
הוא מקצועי לגמרי. והמחירים שלו זולים!!עמד בזמנים שקבענו.איש עם לב!ענה לנו על כל השאלות בסבלנות, ומסביר איך הדברים עובדים. ומה הם כל האופציות האפשריות.הוא עשה עלי רושם ממש טוב!הוא הסכים לעשות לנו מחיר זול,יותר מארבע הצעות מחיר קודמות שהיו לנו!!!אני ממליץ בחום.
Sabato Hagit
Sabato Hagit
11:39 06 Mar 20
עבודות שיפוצים ברמה גבוהה, ביעילות ובמקצועיות, ובהתנהלות נעימה ומאירת פנים. גם לאחר סיום השיפוץ, תמיד יש כתובת לפניה ומענה מהיר ומדויק. מומלץ בחום רב!!
Bilhalev1947 Bilhalev1947
Bilhalev1947 Bilhalev1947
13:40 05 Mar 20
בעל מקצוע .תעודת מקצוע משרד העבודהאמין,מהיר בביצוע,מחירים סבירים,מקצועיות ישרמסביר את הבעייה בצורה מיקצועית ומבצע את התיקון בצורה מיקצועית .דיעקו בזמן,עומד בזמנים ולא מושל מעבר למה שסוכם.בקיצור אדם !!!!!בעל מקצוע!!!!!.כל המחאות שניתן עליוממליצה מאד.
לקריאת כל הביקורות
js_loader