שיפוץ בית פרטי

שיפוץ בית פרטי מוצלח מתחיל בתכנון טוב המציב את המטרות והשאיפות, כיצד אנחנו רוצים שהבית שלנו יראה תוך כדי מענה על הדרישות הפרקטיות, המראה שאנחנו רוצים וכל זאת בהתאם לתקציב.

אנ שואפים להשיג את המירב; עבודה יסודית וטובה, דמת גמור גבוהה וכל זאת במחיר הטוב ביותר שניתן להשיג.

במרבית המקרים נעזר בתוכנית אדריכלית ועיצוב פנים (לפי הצורך). לאחר שהגענו לתוכנית הרצויה מומלץ לבקש מהמתכנן "כתב כמויות". עם כתב הכמויות נוכל לקבל הצעות מחיר מדוייקות מקבלני שיפוצים מומלצים ולהשוות ביניהן. יש לשים לב שהשוואת המחירים תהיה לאותה עבודה עם אותו כתב כמויות ולציין לוחות זמנים.

ככל שהתוכנית תהיה מפורטת ומדוייקת יותר, נמנע מהפתעות בסיום העבודה ומתוספות בלתי צפויות וחריגה מהתקציב ומלוחות הזמנים.

השוואה כזאת תסייע בידכם למנוע "גזירת קופונים" על ידי המתכנן שלא פעם ממליץ על בעל מקצוע שהוא עובד איתו ולוקח תיווך. לא מומלץ לקחת בעל מקצוע שהמתכנן או המפקח על העבודה ממליץ עליו גם מהסיבה שאותו מתכנן אמור לפקח על אותו בעל מקצוע ועם בעל מקצוע שאינו מכיר יפקח בצורה אובייקטיבים ויבצע את מלאכתו נאמנה.

כאשר אני מדבר על שיפוץ דירה הכוונה היא לשיפוץ קומפלט שמשנה את כל פני הבית הקיים ומתאים אותו לצרכים שלנו ולמראה שרצינו להגיע אליו.

שיפוץ בית פרטי יכלול בדרך כלל הריסת קירות, שינויי פתחים, סידור חדרים, עבודות אינסטלציה וחשמל, עבודות גבס לפי הצורך, אלומיניום, עץ, הכנה למטבח חדש, ריצופים, שיפוץ  חדרי אמבטיה, ריצופים חיפויים טיח ,שפכטל צבע וכו

כמו כן במקרים רבים העבודה תכלול עבודות תשתית, גינון, ריצופים וחיפויים חיצוניים הדרושים, תשתית בטון תקינה, תאורת חוץ, פרגולות, דקים וכדו.

בשל אופיו של שיפוץ שכזה, הכולל בתוכו עבודות כה רבות ובשטח גדול, ההוצאות הכספיות גבוהות ורבים מאתנו ינסו לחסוך בכל תחום אפשרי. הרצון הזה – לקבל מחיר זול ככל האפשר הינו לגיטימי, אך טומן בחובו סכנות רבות ומצריך מאתנו משנה זהירות! הרבה מגלים זאת כבר במהלך השיפוץ. לכן חשוב מאוד כאשר בוחרים קבלן לביצוע עבודות שיפוץ בבית פרטי, כבר בשלב הצעת המחיר, לקבל עליו חוות דעת מכמה לקוחות או מאדם שחבר קרוב. הבסיס להכל שיהיה אדם אמין וישר ובעל מקצוע אחראי ומקצועי כאחד ושיהיה זמין לנו ותמיד ניתן להשיגו.

הזמינות של הקבלן מאוד חשובה כאן. חשוב לוודא שהקבלן לא נוהג להתפרס על כמה פרויקטים במקביל, אלא ממוקד אך ורק בפרויקט שלנו ובשבילנו.

ממליץ להתרחק מקבלנים הנותנים הצעות מחיר זולות באופן משמעותי למרות הפיתוי הרב. אינני מדבר על נוכלים שמתכננים לקחת את כספכם ולהיעלם (גם כאלה יש לא מעט), אלא על העובדה שרבים מנותני הצעות שכאלה אינם מבינם את העבודה או שהם "בונים" על תוספות רבות במחיר . בנוסף, במקרים לא מעטים המחיר הזול מוריד את טיב העבודה ואיכות החומרים (הגיוני לא?), כך שבסופו של דבר יהיה צורך לחזור על העבודות ולצערנו לקיים את המשפט "הזול עולה היקר".

בא.ע.אחזקות אנו מתחייבים לבצע בעבורכם את כל העבודות תוך מתן תשומת הלב מלאה אך ורק לפרויקט שלכם. אנו לא מתחילים עבודה עד שלא מסיימים את העבודה הקיימת.

אתם מוזמנים להתרשם מדוגמאות של העבודות והכי חשוב מההמלצות של לקוחות, נשמח לספק לכם מספרי טלפון.

עם הניסיון שלנו, אנו יודעים לצפות מראש את היקף העבודה עוד משלב הצעת המחיר ומשתדלים לראות את סופה ולהיצמד לתוכניות מבלי להכניס את הלקוח "למלכודת התוספות" ואם יהיו כאלו הן יהיו בשוליים, ויתבצעו רק כמוצא אחרון במקרה אמיתי של משהו שאינו צפוי.

הצוות שלנו בנוסף להיותם בעלי מקצוע מהשורה הראשונה, כולם בעלי יחסי אנוש טובים, אנשים נוחים ומתחשבים.

בהצלחה!

שיפוץ בית פרטי
4.7/5

השאירו טלפון ונחזור אליכם בהקדם :)

חגית סבטו
חגית סבטו
לקוחה מרוצה - שיפוץ כללי
קרא עוד
מההתחלה ועד הסוף שירות ברמה הכי גבוהה שיש, אדיב, מקצועי, אמין. אין ספק שזה הבעל מקצוע שאיתו הייתם רוצים לעבוד! מומלץ בחום! תודה רבה רבה!!!
הילה בינימיני
הילה בינימיני
לקוחה ממליצה - שיפוץ דירה
קרא עוד
עובד עשה את עבודת השיפוץ בדירה שלנו, במקצועיות , יסודיות ושירות מדהים!! ממליצים בחום!!!
ג'ודי הייסטן
ג'ודי הייסטן
שיפוצים בית וגן ירושלים
קרא עוד
I can’t say enough wonderful things about Ovad and his team. Ovad has worked with our family for many years. While being responsible for our multi unit family estate, Ovad was consistently reliable, honest, hard working and professional. I would recommend his company to anyone who is looking for a total pro that can be counted upon to handle any job!
יוסי זהר
יוסי זהר
שיפוץ חדר אמבטיה
קרא עוד
מקצועי ואכפתי. לא הולך עד שהעבודה לא הושלמה. בקיצור מילה זה מילה צריך עוד כמה כאלו בישראל, ממני בהצלחה
שבתאי סבטו
שבתאי סבטו
לקוח ממליץ - שיפוץ כללי
קרא עוד
מוסר עבודה גבוה אמין ומנוסה מקצועי , י ש ר, איכות ביצוע גבוהה . אחראי והגון.
אפי מורדוב
אפי מורדוב
לקוח ממליץ -ריצוף וחדר אמבטיה
קרא עוד
איש מקצוע יוצא מן הכלל! רואה את טובת הלקוח עם המון ניסיון וסבלנות.
אבי כהן
אבי כהן
לקוח ממליץ - שיפוץ בית
קרא עוד
איש עבודה מנוסה ומיומן, חרוץ ואמין מאוד ומעל לכל עומד בלוחות זמנים שהתחייב עליהם.
דן שטיינר
דן שטיינר
לקוח ממליץ - שיפוץ בית
קרא עוד
בעל מקצוע מהמעולים שיש... אמין, קפדן ועומד בלוחות הזמנים
צופיה שמעוני
צופיה שמעוני
לקוחה ממליצה - חדר אמבטיה
קרא עוד
חכם, אמין, מהיר עם ❤ זהב ממש! מומלץ בחום!
הקודם
הבא