עבודות ריצוף וחיפוי

שם וטלפון וכבר חוזרים...

בשוק קיימים אין ספור אריחים מחומרים שונים של חברות שונות ובגדלים שונים, גרניט פורצלן, קרמיקה, שיש, תרצו, חרסינה, בריקים ,אבן ועוד כל אחד מחומרים אלו דורש יישום שונה בהתאם למשטח אותו אנחנו רוצים לרצף.
כבר שלב התכנון אנחנו מתייחסים בבחירה שלנו למקום בו אנו מרצפים, למראה אותו אנחנו רוצים לקבל, לפרקטיקה שאנחנו רוצים וכמובן אם יש מגבלות אז להתייחס גם אליהן החל מהתקציב וכלה במטרה לשמה אנו עושים זאת.

בבואנו לרצף חדר אמבטיה או במטבח תעשייתי, רצוי שנתייחס לפרקטיקה קודם ונשתמש באריחים מונעי החלקה ככל האפשר כדי למנוע תאונות. כשמדובר בריצוף גינה או מרפסת נשתמש באריחים בעלי דרגת שחיקה גבוהה יותר מאשר לאריחים שמרוצפים בפנים.
ככל שהשטח גדול יותר וצפוף פחות יהיה ניתן להשתמש באריחים גדולים יותר, אך כמובן לא בהכרח והנושא בסופו של דבר הינו של הלקוח וטעמו הוא.

בשיפוצי דירות ובתים ניתן במידת האפשר לבצע הדבקת ריצוף על גבי הריצוף הקיים. זאת במידה והמשטח הקיים הינו מפולס וישר ובכך לחסוך הריסה פירוק פינוי = חיסכון בכסף.

טיפים חשובים לפני תחילת עבודת ריצוף עם אריחי קרמיקה גרניט פורצלן וחרסינה:
1. פרישת אריחים מ-4 קרטונים שונים, כדי לוודא גוון וגודל אחיד, מפני שקיימים הבדלי גוון בסדרות.
היצור השונות והאריח שספקו לכם עלול להיראות שונה ממה שבחרתם בחנות.

 2. כמו כן אם קיים שוני בגודל האריחים אפילו הבדל של מילימטר או שניים יכול להוות בעיה במראה אם לא מתייחסים אליו באופן היישום ובפתיחת המרווח שצריך בין האריחים.

3. דבר נוסף שניתן להבחין בו וביתר על המידה אם מדובר באריחים גדולים האם הם ישרים ואין להם "בטן" ככל שהאריח איכותי  יותר כך גורמים אלו יהיו תקינים בהתאם.

חשוב מאוד שבעלי המקצוע יהיו רצפים מהשורה הראשונה!
שהעבודה תתבצע תוך הקפדה על כל השלבים לפי סוג הריצוף תוך התייחסות ל-3  הטיפים שמניתי קודם לכן.
סדר וניקיון במהלך העבודה הינם הכרחיים וחשובים ביותר וכך יהיה ניתן לראות תקלות, אריחים סדוקים או שבורים בקצה ולתקנם מבעוד מועד- זה יקל ויאפשר יישום רובה מוצלח בסיום .
לא אחת אנחנו רואים עבודות ריצוף טובות אשר בגלל עבודת רובה רשלנית המראה נפגם משמעותית וקיים צורך ממש להוציאה וליישם חדשה עבודה הכרוכה בלכלוך רב אבק והיא איננה פשוטה בעליל רבים פשוט נמנעים מלעשות ומתפשרים על המראה.
עבודת הרובה הינה חשובה ביותר ורצוי שתתבצע ע"י הרצף או אדם שהוא ממש מומחה לכך שכן מראה סופי מושלם דורש עבודת רובה של לא פחות  ממושלמת, אנחנו מקפידים על עבודה זאת מאוד ודואגים לסדר וניקיון כל הזמן וכן ניקיון המרווחים באופן מושלם מלכלוך לפני היישום.

בתחום הריצוף ניתן לומר שאנחנו מן "החלוצים" בתחום הקרמיקה והגרניט למשטחים גדולים ויש לנו ניסיון רב בתחום החל מתחילת שנות ה90 כאשר "מהפכה" זאת רק החלה.

עבודות ריצוף וחיפוי
5/5

ממליצים עלינו ברשת – לקריאת כל ההמלצות לחץ כאן!
 כל ההמלצות הרשומות כאן אותנטיות ותוכלו לראות אותם ועוד הרבה המלצות מחיפוש בגוגל של "א.ע שיפוצים  ופיקוח" וגם בדף הפייסבוק ובמדרג. כמו כן כאן בעמוד המלצות וביקורות

 

Amit Aroas
Amit Aroas
06:11 17 Aug 22
עובד עשה לי שיפוץ לשרותים מקלחת. ואניסטלציה חדשהכל הבית ,ועשה את זה ברמה הגבוהה ביותר.מרגע הצעתהמחיר היה אפשר לראות שעובד בחור מאוד אמין וישר ומקצועי אפילו דברים שלא היה אמור לעשות ולא דברנועליהם תקן וסדר באהבה גדולהעזר ויעץ בכל דבר תמיד היה זמיןממליץ
Rica Gonen
Rica Gonen
19:38 15 Jan 21
עובד הוא איש אמין ביותר, מקצועי אחראי, הגון, ועושה עבודה נפלאה. אין צורך להמשיך לחפש איש שיפוץ. מצאת את עובד מצאת את הטוב ביותר. המשפץ של המדינה. איש המקצוע הכי טוב שפגשתי בחיי. בדק, חשב ותכנן לפני שהתחייב. הגדיר היטב למה מתחייב ולמה. קיים את כל ההתחייבויות בזמן ובצורה טובה בהרבה ממה שהבטיח. מושלם.
Blum Yedidia
Blum Yedidia
10:09 18 Nov 20
הוא מקצועי לגמרי. והמחירים שלו זולים!!עמד בזמנים שקבענו.איש עם לב!ענה לנו על כל השאלות בסבלנות, ומסביר איך הדברים עובדים. ומה הם כל האופציות האפשריות.הוא עשה עלי רושם ממש טוב!הוא הסכים לעשות לנו מחיר זול,יותר מארבע הצעות מחיר קודמות שהיו לנו!!!אני ממליץ בחום.
Sabato Hagit
Sabato Hagit
11:39 06 Mar 20
עבודות שיפוצים ברמה גבוהה, ביעילות ובמקצועיות, ובהתנהלות נעימה ומאירת פנים. גם לאחר סיום השיפוץ, תמיד יש כתובת לפניה ומענה מהיר ומדויק. מומלץ בחום רב!!
Bilhalev1947 Bilhalev1947
Bilhalev1947 Bilhalev1947
13:40 05 Mar 20
בעל מקצוע .תעודת מקצוע משרד העבודהאמין,מהיר בביצוע,מחירים סבירים,מקצועיות ישרמסביר את הבעייה בצורה מיקצועית ומבצע את התיקון בצורה מיקצועית .דיעקו בזמן,עומד בזמנים ולא מושל מעבר למה שסוכם.בקיצור אדם !!!!!בעל מקצוע!!!!!.כל המחאות שניתן עליוממליצה מאד.
לקריאת כל הביקורות
js_loader