עבודות חשמל

שם וטלפון וכבר חוזרים...

עבודות החשמל הן חלק בלתי נפרד מעבודות השיפוץ.

החל מעבודות ההריסה אנו נדרשים לפרק נקודות חשמל בשבירת הקירות,הזזת נקודות ויצירת חדשות בשיפוץ חלקי לדוגמא: הכנות חשמל למטבח חדש ועד ליצירת תשתית חשמל חדשה בשיפוץ מלא בבתים,במשרדים,בבניית חנויות כולל לוחות חשמל ותקשורת חדשים הגדלת הספק הכנה למבחן של חברת חשמל,התקנת גופי תאורה ועוד

עבודות חשמל שאינו מבוצעות ע"י חשמלאי מוסמך או שלא  בהתאם לדרישת העבודה או שלא בהתאם לתקן ובשימוש בחומרים המתאימים עלולה לגרום לתקלות רבות כמו בעיה בעומסים,קצרים,נזק לרכוש וחס וחלילה במקרי קיצון אף לנזקים בנפש.

עבודת החשמל חייבת להתבצע בחומרים תקניים ובהתאמה למקום בהן היא מיושמת.לדוגמא סוג הצינורות בהן יעברו הכבלים סוג הכבלים שנעביר בהתאם לקירות המיושמים המחשבה על טיפול בתקלות אפשריות עתידיות כגון אפשרויות שליפה של חוט לא תקין וכו .

בעבודתנו כל עבודות החשמל יבוצעו ע"י חשמלאי מוסמך בהתאם לדרישות –[קיימים הסמכות שונות בהתאם להספקים ובדרגות השונות] הצמדות לתוכניות החשמל בעבודות השונות תוך כדי ראיה והכנה של אפשרות הוספה ושינוי לעבודות עתידיות.

עבודות חשמל חדשות יבדקו בסופן ע"י מהנדס חשמל ובחתימתו .

עבודות חשמל
4.6/5

ממליצים עלינו ברשת – לקריאת כל ההמלצות לחץ כאן!
 כל ההמלצות הרשומות כאן אותנטיות ותוכלו לראות אותם ועוד הרבה המלצות מחיפוש בגוגל של "א.ע שיפוצים  ופיקוח" וגם בדף הפייסבוק ובמדרג. כמו כן כאן בעמוד המלצות וביקורות

 

Amit Aroas
Amit Aroas
06:11 17 Aug 22
עובד עשה לי שיפוץ לשרותים מקלחת. ואניסטלציה חדשהכל הבית ,ועשה את זה ברמה הגבוהה ביותר.מרגע הצעתהמחיר היה אפשר לראות שעובד בחור מאוד אמין וישר ומקצועי אפילו דברים שלא היה אמור לעשות ולא דברנועליהם תקן וסדר באהבה גדולהעזר ויעץ בכל דבר תמיד היה זמיןממליץ
Rica Gonen
Rica Gonen
19:38 15 Jan 21
עובד הוא איש אמין ביותר, מקצועי אחראי, הגון, ועושה עבודה נפלאה. אין צורך להמשיך לחפש איש שיפוץ. מצאת את עובד מצאת את הטוב ביותר. המשפץ של המדינה. איש המקצוע הכי טוב שפגשתי בחיי. בדק, חשב ותכנן לפני שהתחייב. הגדיר היטב למה מתחייב ולמה. קיים את כל ההתחייבויות בזמן ובצורה טובה בהרבה ממה שהבטיח. מושלם.
Blum Yedidia
Blum Yedidia
10:09 18 Nov 20
הוא מקצועי לגמרי. והמחירים שלו זולים!!עמד בזמנים שקבענו.איש עם לב!ענה לנו על כל השאלות בסבלנות, ומסביר איך הדברים עובדים. ומה הם כל האופציות האפשריות.הוא עשה עלי רושם ממש טוב!הוא הסכים לעשות לנו מחיר זול,יותר מארבע הצעות מחיר קודמות שהיו לנו!!!אני ממליץ בחום.
Sabato Hagit
Sabato Hagit
11:39 06 Mar 20
עבודות שיפוצים ברמה גבוהה, ביעילות ובמקצועיות, ובהתנהלות נעימה ומאירת פנים. גם לאחר סיום השיפוץ, תמיד יש כתובת לפניה ומענה מהיר ומדויק. מומלץ בחום רב!!
Bilhalev1947 Bilhalev1947
Bilhalev1947 Bilhalev1947
13:40 05 Mar 20
בעל מקצוע .תעודת מקצוע משרד העבודהאמין,מהיר בביצוע,מחירים סבירים,מקצועיות ישרמסביר את הבעייה בצורה מיקצועית ומבצע את התיקון בצורה מיקצועית .דיעקו בזמן,עומד בזמנים ולא מושל מעבר למה שסוכם.בקיצור אדם !!!!!בעל מקצוע!!!!!.כל המחאות שניתן עליוממליצה מאד.
לקריאת כל הביקורות
js_loader