עבודות גבס

עבודות הגבס לאורך השנים צברו תאוצה ואנו עדים לשימוש בהן ביותר ויותר עבודות בתחום הבנייה והשיפוצים.
שימוש נכון בלוחות גבס מהווה פתרון מעולה כמעט לכל תחום בו אנחנו נוגעים.
לוחות הגבס ישמשו לחלוקה מהירה וטובה של חללים בשיפוץ דירה, שיפוץ וחלוקת משרדים, שיפוץ חנויות ועוד. באמצעות יישום נכון ועבודות גימור נקבל מראה אחיד נקי וחלק של קירות תקרות, נישות, מדפים וכו.
יחד עם שימוש בעובי נכון קירות "כפולים" בידוד נכון נוכל לקבל תוצאה מושלמת.

בעבודת גבס מקצועית ונכונה נוכל לקבל אפשרות כמעט בלתי מוגבלת להעברת תשתיות מים, חשמל, מיזוג  תקשורת וכל תשתית אחרת אותה אנחנו רוצים להסתיר מן העין לקבל מראה מושלם וחלק.
בשימוש נכון בגבס נוכל ליצור עבודות מעוצבות כמו יצירת נישות מזנונים, מסגרות למסכי טלוויזיה, תשתית להתקנת ספוטים ותאורה סמויה, סינרים להעברת תשתיות חשמל, מיזוג ואינסטלציה, תקרות דקורטיביות וכו.
חיסכון בעבודה באמצעות עבודות גבס מקצועיות
שימוש נכון ומקצועי בעבודות הגבס חוסך משמעותית בזמני העבודה מבלי להתפשר על איכות ואף להגיע לגימור מושלם וטוב יותר מאשר בעבודות הקונבנציונאליות.

בחיפוי והדבקת גבס על קירות בטון ובלוק נחסוך זמן יקר בעבודות טיח וההכנה לצבע המראה שמתקבל בסוף הינו חלק ללא צורך בעבודת שפכטל שזיפת והאפשרות לשנות ולענות על צרכים בלתי צפויים במהלך כגון חיפוי לצנרת או תשתיות אשר לא ניתנות לשינוי, כמו בשיפוץ דירה בבניין משותף כאשר ישנה צנרת ראשית העוברת בין הקומות וכו

בשימוש נכון בגבס ניתן להשתמש גם כתשתית ליציקת קירות ואלמנטים מבטון ובכך בפירוק להימנע מעבודות טיח וקבלת משטח כמעט מוכן לצבע. הגבס משמש במקרים רבים כהכנה בהסבה לאסלות תלויות וניאגרות סמויות בשיפוץ חדרי אמבטיה, הוא ישמש כפתרון קל ומהיר בהנמכת תקרות באופן מינימאלי במקרים של תיקורת בטון אשר אינן ישרות או במקרים של טיח גלי בתקרה ובכך לחסוך זמן יקר בישום של הרבה שכבות ולקבל ממראה מושלם בסיום.

תקרות פריקות ואלמנטים תעשייתיים
חלק בלתי נפרד מעבודת גבס מקצועית הינו שילוב של תקרות פריקות, אקוסטיות ואלמנטים תעשייתיים.
השימוש בתקרות פריקות ואלמנטים תעשייתיים נעשה בד"כ במשרדים בחנויות ובמטבחים תעשייתיים אשר יחד עם הגבס נועדו לתת גישת שירות לתשתיות השונות כגון יחידת מזגן תשתיות חשמל ותקשורת, תשתיות מים וכיבוי אש מערכת אזעקה ומצלמות וכו.
הרעיון הינו לייצר גישה למערכות תוך כדי שמירה על המראה המעוצב והנקי של החלל.
ניתן לפרק לגשת לנקודת השירות או התיקון ולהחזיר את המצב לקדמותו ללא צורך בעבודות נוספות בסיום.
בשנים האחרונות השימוש בתקרות פריקות צבר תאוצה רבה ובתכנון תמיד ישנה דרישה ספציפית כל מתכנן על פי טעמו בהתאם לדרישות התקנים השונים כיבוי אש, בידוד מרעשים ועוד .

המלצה לעבודות עיצוב בגבס
חלק בלתי נפרד מעבודת הגבס הינו ביצוע שפכטל סרטים וזוויות במקומות הדרושים ובסיום עבודת הצביעה. מי מאתנו לא נתקל במראה בו ניתן להבחין בבליטות ובמראה שאיננו אחיד במקום בו חיברו את הלוחות או בחיבור לקיר קיים … כהמלצה חשוב מאוד שהמבצע של עבודת הגבס יבצע את כל העבודהכולל עבודת הצבע , כך שהאחריות על גימור התוצאה הסופית תהיה אחידה מבלי שבעל מקצוע אחד ישליך את האחריות "לתקלה" על השני.

אנו מבצעים ובצענו לאורך השנים אין ספור עבודות גבס תוך הקפדה יתרה על ביצוע מושלם, בצענו עבודות פרטיות שדרשו עיצובים מיוחדים – תערוכות במוזיאון המדע בירושלים, חנויות במרכזים מסחריים ובקניונים, עבודות גבס במוסדות ציבור ועוד.
כוח העבודה שלנו הינו מהשורה הראשונה תוך כדי הקפדה על עבודה איכותית עד לסיום ובדגש על מהירות במידת הצורך, הקפדה על תקנים וקבלת מראה מושלם בסיום לשביעות רצון הלקוחות.
עבודות גבס
5/5

השאירו טלפון ונחזור אליכם בהקדם :)

חגית סבטו
חגית סבטו
לקוחה מרוצה - שיפוץ כללי
קרא עוד
מההתחלה ועד הסוף שירות ברמה הכי גבוהה שיש, אדיב, מקצועי, אמין. אין ספק שזה הבעל מקצוע שאיתו הייתם רוצים לעבוד! מומלץ בחום! תודה רבה רבה!!!
הילה בינימיני
הילה בינימיני
לקוחה ממליצה - שיפוץ דירה
קרא עוד
עובד עשה את עבודת השיפוץ בדירה שלנו, במקצועיות , יסודיות ושירות מדהים!! ממליצים בחום!!!
ג'ודי הייסטן
ג'ודי הייסטן
שיפוצים בית וגן ירושלים
קרא עוד
I can’t say enough wonderful things about Ovad and his team. Ovad has worked with our family for many years. While being responsible for our multi unit family estate, Ovad was consistently reliable, honest, hard working and professional. I would recommend his company to anyone who is looking for a total pro that can be counted upon to handle any job!
יוסי זהר
יוסי זהר
שיפוץ חדר אמבטיה
קרא עוד
מקצועי ואכפתי. לא הולך עד שהעבודה לא הושלמה. בקיצור מילה זה מילה צריך עוד כמה כאלו בישראל, ממני בהצלחה
שבתאי סבטו
שבתאי סבטו
לקוח ממליץ - שיפוץ כללי
קרא עוד
מוסר עבודה גבוה אמין ומנוסה מקצועי , י ש ר, איכות ביצוע גבוהה . אחראי והגון.
אפי מורדוב
אפי מורדוב
לקוח ממליץ -ריצוף וחדר אמבטיה
קרא עוד
איש מקצוע יוצא מן הכלל! רואה את טובת הלקוח עם המון ניסיון וסבלנות.
אבי כהן
אבי כהן
לקוח ממליץ - שיפוץ בית
קרא עוד
איש עבודה מנוסה ומיומן, חרוץ ואמין מאוד ומעל לכל עומד בלוחות זמנים שהתחייב עליהם.
דן שטיינר
דן שטיינר
לקוח ממליץ - שיפוץ בית
קרא עוד
בעל מקצוע מהמעולים שיש... אמין, קפדן ועומד בלוחות הזמנים
צופיה שמעוני
צופיה שמעוני
לקוחה ממליצה - חדר אמבטיה
קרא עוד
חכם, אמין, מהיר עם ❤ זהב ממש! מומלץ בחום!
הקודם
הבא