אינסטלציה בזמן שיפוץ

במרוצת השנים, עבודות להנחת צנרת להולכת מים וצנרות להולכת ביוב וניקוז עברו שינוי דרמטי. צינורות פלסטיק החליפו את צינורות המתכת והיציקה, העבודה הפכה לקלה יותר וכך גם האפשרות לבצע אותה לנגישה יותר וכל אחד בעל "ידיים טובות", גם אם אינו אינסטלטור בהכשרתו , שלא כמו במערכת חשמל, שם דורשים הסמכה, כאן אין דרישה גורפת לביצוע ע"י אינסטלטור מוסמךוחבל! לא אחת כאשר באים לבצע עבודות שיפוץ שונות וגם כאשר ישנן תוכניות, קיימת נטייה להקל ראש בעבודות אלו ולבצען מהר ללא היישום הנכון, החומר הנכון ובעל המקצוע המתאים.

בהעדר פיקוח הטעויות הן רבות ולא תמיד נראות לעין, אלא כעבור זמן לאחר תום העבודה ובמהלך השימוש השוטף : נזילות רטיבויות בבית ולשכנים, ריחות לא נעימים, סתימות חוזרות ונשנות חשבונות מים מופקעים, הצפות ועוד הן תוצאה של עבודה לא מקצועית ומשימוש בחומרים לא תקניים.
דוגמאות שכיחות לתקלות אינסטלציה בשיפוץ אמבטיה :
– שימוש בחיבורי צנרת "פקס" להולכת מים מצינור לצינור מתחת לריצוף או חיפוי בשינוי מקום של
כלים סניטריים, במקום צנרת חדשה מהמחלק לנקודה החדשה.
– חוסר יצירת שיפועים
– מתאמים בצנרות ניקוז
– אי בצוע מבחן "טסט" לצנרות טרם ריצוף
– אי הנחת תשתיות באופן מסודר, הגורמת לבעיה בריצוף והחיפוי ועוד.

עבודות האינסטלציה שלנו מבוצעות ע"י בעלי מקצוע מעולים ומוסמכים בתחום בעלי ניסיון רב והבנה בתחום תוך כדיי יישום  עם חומרים תקניים .
התשתיות מבוצעות באופן מסודר ונקי גם אם הן מתחת לריצוף תוך כדי מוכנות לטיפול בתקלה אם תהיה כזאת אפילו כעבור שנים.
לכל התשתיות אנו מבצעים "טסט" לפני סגירה כדי לוודא שאין נזילות וכן שהשיפועים נכונים והכול זורם כפי שצריך.

התקנת הכלים הסניטריים, הברזים ושאר רכיבים מבוצעת בסוף אחרי עבודת הצבע כדי למנוע נזק ולכלוך (למעט אמבטיה המותקנת לפני הריצוף ).
גם בהיעדר תוכניות, בשיפוצים קטנים כגדולים  העבודה מתבצעת בתכנון מראש ומחשבה על העתיד וגם במתן שירות של החלפת רכיבים-כעבור זמן במידה ונדרש.

דוגמא למחשבה על העתיד, התקנת ברזי "ניל" מקוריים בלבד, על מנת לאפשר החלפת ברז ע"י סגירתו. במקרה של ברזים כאלו מאיכות נמוכה, לא תתאפשר סגירה ויהיה צורך לסגור מים לכל הבית כדי להחליף ברז…. יתרה מזאת, נזילה בראש ברז שכזה עלולה לגרום לנזק בארון או במקרים קיצוניים (כאשר הבית לא מאויש עדיין), להצפה ולנזקים כבדים, דבר שקורה לא אחת.

אנו מבצעים מגוון עבודות אינסטלציה , כולל הגעה מהירה ללקוחות במקרי חירום. קרא עוד על עבודות האינסטלציה שלנו.

אינסטלציה בזמן שיפוץ
4.9/5

ליצירת קשר השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם