אינסטלציה בזמן שיפוץ

שם וטלפון וכבר חוזרים...

במרוצת השנים, עבודות להנחת צנרת להולכת מים וצנרות להולכת ביוב וניקוז עברו שינוי דרמטי. צינורות פלסטיק החליפו את צינורות המתכת והיציקה, העבודה הפכה לקלה יותר וכך גם האפשרות לבצע אותה לנגישה יותר וכל אחד בעל "ידיים טובות", גם אם אינו אינסטלטור בהכשרתו , שלא כמו במערכת חשמל, שם דורשים הסמכה, כאן אין דרישה גורפת לביצוע ע"י אינסטלטור מוסמךוחבל! לא אחת כאשר באים לבצע עבודות שיפוץ שונות וגם כאשר ישנן תוכניות, קיימת נטייה להקל ראש בעבודות אלו ולבצען מהר ללא היישום הנכון, החומר הנכון ובעל המקצוע המתאים.

בהעדר פיקוח הטעויות הן רבות ולא תמיד נראות לעין, אלא כעבור זמן לאחר תום העבודה ובמהלך השימוש השוטף : נזילות רטיבויות בבית ולשכנים, ריחות לא נעימים, סתימות חוזרות ונשנות חשבונות מים מופקעים, הצפות ועוד הן תוצאה של עבודה לא מקצועית ומשימוש בחומרים לא תקניים.
דוגמאות שכיחות לתקלות אינסטלציה בשיפוץ אמבטיה :
– שימוש בחיבורי צנרת "פקס" להולכת מים מצינור לצינור מתחת לריצוף או חיפוי בשינוי מקום של
כלים סניטריים, במקום צנרת חדשה מהמחלק לנקודה החדשה.
– חוסר יצירת שיפועים
– מתאמים בצנרות ניקוז
– אי בצוע מבחן "טסט" לצנרות טרם ריצוף
– אי הנחת תשתיות באופן מסודר, הגורמת לבעיה בריצוף והחיפוי ועוד.

עבודות האינסטלציה שלנו מבוצעות ע"י בעלי מקצוע מעולים ומוסמכים בתחום בעלי ניסיון רב והבנה בתחום תוך כדיי יישום  עם חומרים תקניים .
התשתיות מבוצעות באופן מסודר ונקי גם אם הן מתחת לריצוף תוך כדי מוכנות לטיפול בתקלה אם תהיה כזאת אפילו כעבור שנים.
לכל התשתיות אנו מבצעים "טסט" לפני סגירה כדי לוודא שאין נזילות וכן שהשיפועים נכונים והכול זורם כפי שצריך.

התקנת הכלים הסניטריים, הברזים ושאר רכיבים מבוצעת בסוף אחרי עבודת הצבע כדי למנוע נזק ולכלוך (למעט אמבטיה המותקנת לפני הריצוף ).
גם בהיעדר תוכניות, בשיפוצים קטנים כגדולים  העבודה מתבצעת בתכנון מראש ומחשבה על העתיד וגם במתן שירות של החלפת רכיבים-כעבור זמן במידה ונדרש.

דוגמא למחשבה על העתיד, התקנת ברזי "ניל" מקוריים בלבד, על מנת לאפשר החלפת ברז ע"י סגירתו. במקרה של ברזים כאלו מאיכות נמוכה, לא תתאפשר סגירה ויהיה צורך לסגור מים לכל הבית כדי להחליף ברז…. יתרה מזאת, נזילה בראש ברז שכזה עלולה לגרום לנזק בארון או במקרים קיצוניים (כאשר הבית לא מאויש עדיין), להצפה ולנזקים כבדים, דבר שקורה לא אחת.

אנו מבצעים מגוון עבודות אינסטלציה , כולל הגעה מהירה ללקוחות במקרי חירום. קרא עוד על עבודות האינסטלציה שלנו.

אינסטלציה בזמן שיפוץ
4.9/5

ממליצים עלינו ברשת – לקריאת כל ההמלצות לחץ כאן!
 כל ההמלצות הרשומות כאן אותנטיות ותוכלו לראות אותם ועוד הרבה המלצות מחיפוש בגוגל של "א.ע שיפוצים  ופיקוח" וגם בדף הפייסבוק ובמדרג. כמו כן כאן בעמוד המלצות וביקורות

 

Amit Aroas
Amit Aroas
06:11 17 Aug 22
עובד עשה לי שיפוץ לשרותים מקלחת. ואניסטלציה חדשהכל הבית ,ועשה את זה ברמה הגבוהה ביותר.מרגע הצעתהמחיר היה אפשר לראות שעובד בחור מאוד אמין וישר ומקצועי אפילו דברים שלא היה אמור לעשות ולא דברנועליהם תקן וסדר באהבה גדולהעזר ויעץ בכל דבר תמיד היה זמיןממליץ
Rica Gonen
Rica Gonen
19:38 15 Jan 21
עובד הוא איש אמין ביותר, מקצועי אחראי, הגון, ועושה עבודה נפלאה. אין צורך להמשיך לחפש איש שיפוץ. מצאת את עובד מצאת את הטוב ביותר. המשפץ של המדינה. איש המקצוע הכי טוב שפגשתי בחיי. בדק, חשב ותכנן לפני שהתחייב. הגדיר היטב למה מתחייב ולמה. קיים את כל ההתחייבויות בזמן ובצורה טובה בהרבה ממה שהבטיח. מושלם.
Blum Yedidia
Blum Yedidia
10:09 18 Nov 20
הוא מקצועי לגמרי. והמחירים שלו זולים!!עמד בזמנים שקבענו.איש עם לב!ענה לנו על כל השאלות בסבלנות, ומסביר איך הדברים עובדים. ומה הם כל האופציות האפשריות.הוא עשה עלי רושם ממש טוב!הוא הסכים לעשות לנו מחיר זול,יותר מארבע הצעות מחיר קודמות שהיו לנו!!!אני ממליץ בחום.
Sabato Hagit
Sabato Hagit
11:39 06 Mar 20
עבודות שיפוצים ברמה גבוהה, ביעילות ובמקצועיות, ובהתנהלות נעימה ומאירת פנים. גם לאחר סיום השיפוץ, תמיד יש כתובת לפניה ומענה מהיר ומדויק. מומלץ בחום רב!!
Bilhalev1947 Bilhalev1947
Bilhalev1947 Bilhalev1947
13:40 05 Mar 20
בעל מקצוע .תעודת מקצוע משרד העבודהאמין,מהיר בביצוע,מחירים סבירים,מקצועיות ישרמסביר את הבעייה בצורה מיקצועית ומבצע את התיקון בצורה מיקצועית .דיעקו בזמן,עומד בזמנים ולא מושל מעבר למה שסוכם.בקיצור אדם !!!!!בעל מקצוע!!!!!.כל המחאות שניתן עליוממליצה מאד.
לקריאת כל הביקורות
js_loader